Masaż relaksacyjny i klasyczny Tuan Day Spa, idealny sposób na relaks!

Beautiful woman at massage procedureKlasyka to styl, który wszyscy zawsze cenią najbardziej. Zarówno w architekturze, jak i sztuce zawsze zbiera największy poklask i uznanie. Tak naprawdę często w głębi ducha nie lubimy jakiś udziwnień. Jeżeli Ty też masz takie podejście to zwykłe masaże klasyczny i relaksacyjny powinny być właśnie dla Ciebie.

Na czy one polegają?

Masaż klasyczny to metoda leczenia zewnętrznych i wewnętrznych objawów jak i przyczyn choroby. Polega na mechanicznym drażnieniu tkanek, wywierając wpływ na organizm. Jest podstawą wszystkich obecnie stosowanych rodzajów masaży.

Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałujący na układ nerwowy. Likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Jeżeli opisy nie wystarczą, to zawsze możesz zobaczyć filmiki. Jeden przedstawia kilka technik i nie ma przeciwskazań, żebyś spróbował je wykonać w zaciszu domowym, na przykład na drugiej połówce. Drugie to typowy masaż klasyczny, na który zachęcamy, żeby przyjść do Tuan Day Spa. Wykwalifikowana kadra masażystów na pewno Cię u Nas nie zawiedzie, a po takim masażu poczujesz się niezwykle odprężony.

https://www.youtube.com/watch?v=4PDYQ32Kppw&list=UUyVq4UlrPb35TSjBZix2gXQ

https://www.youtube.com/watch?v=yqlDKPegO_w

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: